Zamknij

Wizja i cel

Aktualności

Projekty

Impresariat

Kontakt

People4Culture, edycja 2012

Zapraszamy do obejrzenia reportażu ze spotkania świata sztuki i biznesu połączonego z koncertem Agnieszki Koziarowskiej, Ireneusza Boczka i Royal String Quartet. Wydarzenie  odbyło się 22 listopada 2012 r. o godz. 19:30 w Sali Balowej Pałacu na Wyspie w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Doroczne Spotkanie „People4Culture” miało na celu  uhonorowanie tych, którzy od kilku lat aktywnie uczestniczą w przedsięwzięciach realizowanych przez Fundację Bielecki Art. Podczas uroczystości Fundacja podsumowała także swoją działalność, przypominając najważniejsze wydarzenia zorganizowane w bieżącym roku oraz w  latach ubiegłych.

Bajkowe Melodie, edycja 2012

Zapraszamy do obejrzenia reportażu filmowego z trasy koncertowej Bajkowych Melodii. Dzięki Fundacji Bielecki Art również w tym roku  najmłodsi odbiorcy z siedmiu miast Polski mogli uczestniczyć w bezpłatnych koncertach orkiestrowych połączonych z muzyczną edukacją i integracją.

Koncert rozpoczynający tournée odbył się 5 czerwca 2012 roku w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie. Także mali odbiorcy z PrzemyślaNowego Targu, TarnowaAndrychowa, Myślenic oraz Nowego Sącza mogli usłyszeć klasyczne brzmienie aranżacji symfonicznych połączonych z rozpoznawalnymi melodiami i piosenkami bajkowych przebojów.

Jak stwierdzono w tym artykule, możesz przeglądać wybór dostępnych ofert na smartfony i najlepsze marki oraz eksplorować cell phone plany usług, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Najpopularniejsze melodie pochodzące z bajek takich jak Pocahontas, Mała Syrenka, Smerfy, Gumisie, Pszczółka Maja, zaśpiewali młodzi, zdolni soliści: Agnieszka Koziarowska, Karolina Leszko i Mateusz Ziółko. Wokalistom towarzyszyła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz zespół jazzowy pod batutą Sebastiana Perłowskiego. W postać Pana Beethovena wcielił się Łukasz Kupiec.

Koncert polsko-belgijski, edycja 2012

Zapraszamy do obejrzenia reportażu z koncertu polsko-belgijskiego, który odbył się 5 czerwca 2012 roku o godz. 19.30 w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie.

Na fortepianie zagrał wybitny, belgijski solista – Liebrecht VanbeckevoortOrkiestrę Filharmonii Krakowskiej poprowadził maestro Herman Engels.

Rachel Barton Pine w Polsce

Zapraszamy do obejrzenia reportaży z wizyty Rachel Barton Pine w Polsce. Wybitna, amerykańska skrzypaczka o polskich korzeniach po raz pierwszy wystąpiła w kraju swoich przodków grając m.in. „Cztery pory roku” Vivaldiego.

Trasa koncertowa Rachel Barton Pine objęła następujące miasta:

Filharmonia Krakowska –  09.02.2012, godz. 19:30,
Filharmonia Wrocławska – 10.02.2012, godz. 19:30,
Politechnika Warszawska – 11.02.2012, godz. 19:30.

Rachel Barton Pine towarzyszyła Orkiestra Akademii Beethovenowskiej pod batutą Michała Nesterowicza.

Dodatkowe wydarzenia:

Rachel Barton Pine zagrała dla polskich skazanych w dniu święta Służby Więziennej. 8 lutego o godz. 17:30 wystąpiła w Zakładzie Karnym w Nowej Hucie.

09.02.2012 roku skrzypaczka spotkała się z pacjentami  Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocimiu, gdzie rozstrzygnęła konkurs plastyczny pt. „Namaluj muzykę” i zagrała koncert dla małych pacjentów.